hlavicka
zpět do galerie přehrát album

Album - 2016 Zimní táboření Blue Savoys

Fšecko dobře zabalené, toš možeme vyrazit ...Fšecko dobře zabalené, toš možeme vyrazit ... Příchod po Špačkovej lůce.Příchod po Špačkovej lůce. Chajdaloupka U Kvantlíka, jak ju neznáte.Chajdaloupka U Kvantlíka, jak ju neznáte. V létě sa lůka mosí poséct, v zimě stačí odhrabat snih.V létě sa lůka mosí poséct, v zimě stačí odhrabat snih. Luxusně odhrabané a pozametané.Luxusně odhrabané a pozametané. Trojnožka je základ, nese celé teepee.Trojnožka je základ, nese celé teepee.
Budeš enom fotit nebo aj neco dělat?Budeš enom fotit nebo aj neco dělat? Jedna tyč navíc nebo dvě chybjá.Jedna tyč navíc nebo dvě chybjá. Děcka to neuvezů ani na káře, ale my máme Marka.Děcka to neuvezů ani na káře, ale my máme Marka. Cajk.Cajk. Po mostě Nýmanda Nývlta v zimě vede běžecká stopa. Proto mosí byt betelný, jezdí po něm sněžný skůtr!Po mostě Nýmanda Nývlta v zimě vede běžecká stopa. Proto mosí byt betelný, jezdí po něm sněžný skůtr! Jako fakt mrzlo. Sázava teče enom pod ledem.Jako fakt mrzlo. Sázava teče enom pod ledem.
Plachta nebyla napoprvé, v zimě mosí nosnů tyč přesahovat o 20cm.Plachta nebyla napoprvé, v zimě mosí nosnů tyč přesahovat o 20cm. Středobod vesmíru ...Středobod vesmíru ... Trochu posněžilo. Všimněte si kulišáckého řešení krátké chlopňové tyče.Trochu posněžilo. Všimněte si kulišáckého řešení krátké chlopňové tyče. Štábní stůl ani vagón jsme nestavěli.Štábní stůl ani vagón jsme nestavěli. Když padá, tak je to hezké. A šlo to vyfotit přímo z obýváku.Když padá, tak je to hezké. A šlo to vyfotit přímo z obýváku. Půjde sa na kopec a potom sa půjde na Velké Dářko. Všecko sa stihne.Půjde sa na kopec a potom sa půjde na Velké Dářko. Všecko sa stihne.
Dojedu nejdál, boby sů nejlepší.Dojedu nejdál, boby sů nejlepší. Všimněte si speciální úpravu saní do hlubokého snihu.Všimněte si speciální úpravu saní do hlubokého snihu. Jak malí Jarini...Jak malí Jarini... Malý Marek.Malý Marek. Zklamaný Peťa. Proti upraveným sáňkám neměl šanci. Nerozveselil ho ani půjčený talíř.Zklamaný Peťa. Proti upraveným sáňkám neměl šanci. Nerozveselil ho ani půjčený talíř. Poznáte, kde je toto místo?Poznáte, kde je toto místo?
Zima, jak ju u nás v dolině neznáme.Zima, jak ju u nás v dolině neznáme. Vandr na Dářko.Vandr na Dářko. Velké Dářko úplně zamrzlé.Velké Dářko úplně zamrzlé. A já tam zase nejsu. Nemám jedinů fotku. Byl jsem tam vůbec?A já tam zase nejsu. Nemám jedinů fotku. Byl jsem tam vůbec? Zasypaný Petr.Zasypaný Petr. Zamrzlé dveřa po návratu z vandru.Zamrzlé dveřa po návratu z vandru.
Dokáď sa topí, tak tych -7°C venku nevadí. Naštěstí pro nás sa do rána oteplovalo.Dokáď sa topí, tak tych -7°C venku nevadí. Naštěstí pro nás sa do rána oteplovalo. Dosti vyuzení, ale přežili jsme. Příští rok topný systém vylepšíme, už víme jak.Dosti vyuzení, ale přežili jsme. Příští rok topný systém vylepšíme, už víme jak. Něco mně tady nehraje, ale co?Něco mně tady nehraje, ale co? Dobře postavená trojnožka!Dobře postavená trojnožka!
zpět do galerie přehrát album
logo_webu