hlavicka
zpět do galerie další strana alba přehrát album

Album - 2016 Podzimky Znojmo

Tady si lehnu a už se nehnu.Tady si lehnu a už se nehnu. Kuchaři před/po akci.Kuchaři před/po akci. Kuchaři v akci.Kuchaři v akci. Kutululuuuu.Kutululuuuu. To je balon, prosím.To je balon, prosím. Někteří z toho všeho byli na hlavu.Někteří z toho všeho byli na hlavu.
Hrály se hry.Hrály se hry. Cink!Cink! Pěly se písně.Pěly se písně. Hlavní kytarista.Hlavní kytarista. Seznamování s míčem.Seznamování s míčem. Tadááá.Tadááá.
Tak já nevím, vzal jsem si obě boty?Tak já nevím, vzal jsem si obě boty? Srandy kopec.Srandy kopec. Ondro, pst!Ondro, pst! Bětka si to umí zařídit.Bětka si to umí zařídit. Všichni účastníci výpravy.Všichni účastníci výpravy. Ještě jednou celá banda.Ještě jednou celá banda.
Jdeme k rotundě.Jdeme k rotundě. Tak to je ona :-)Tak to je ona :-) To jsou naši vedoucí a ta malá, tak to je Viki.To jsou naši vedoucí a ta malá, tak to je Viki. Víte jistě, že vás to všechny unese?Víte jistě, že vás to všechny unese? Znojemské podzemí... co tam asi bylo?Znojemské podzemí... co tam asi bylo? Mikro na listu.Mikro na listu.
Kája tvrdí, že je vysoká jako jelen, ale Zbyňkovi se to moc nezdá :-DKája tvrdí, že je vysoká jako jelen, ale Zbyňkovi se to moc nezdá :-D S míčem je sranda vždycky, takže ho s sebou všude berem.S míčem je sranda vždycky, takže ho s sebou všude berem. Děti jsou radost :-)Děti jsou radost :-) V popředí Bětule, v pozadí Znojemská radniční věž.V popředí Bětule, v pozadí Znojemská radniční věž. Jindříšek.Jindříšek. Kluci z Pelirocha a vzadu Saša.Kluci z Pelirocha a vzadu Saša.
Pod tím listím jsou všichni účastníci zájezdu.Pod tím listím jsou všichni účastníci zájezdu. Celá velká výprava.Celá velká výprava. S brýlema vidím i ten most!S brýlema vidím i ten most! Znojemská panoramata.Znojemská panoramata. Kdo to tam leží? Pojďme se na něj podívat.Kdo to tam leží? Pojďme se na něj podívat. Selfíčko.Selfíčko.
zpět do galerie další strana alba přehrát album
logo_webu