hlavicka
zpět do galerie další strana alba přehrát album

Album - 2018 Tábor Polnička

Ještě jsme skoro ani nevyjeli a oni se už cpou 😃Ještě jsme skoro ani nevyjeli a oni se už cpou 😃 Holky se už těší na táborHolky se už těší na tábor Mikra cesta zmohla 😁Mikra cesta zmohla 😁 Nový most s novou bránou.Nový most s novou bránou. Kulíšci při stavění stanů.Kulíšci při stavění stanů. Terezky staví stany společně.Terezky staví stany společně.
Pilot s letuškou (Elinka si splnila svůj sen, být letuškou, alespoň na táboře 😊 )Pilot s letuškou (Elinka si splnila svůj sen, být letuškou, alespoň na táboře 😊 ) Turbulence!!!!!!!!!!Turbulence!!!!!!!!!! V letadle, na cestě na Madagaskar.V letadle, na cestě na Madagaskar. ...a jdeme se učit, jak nosit ešusy na jídlo....a jdeme se učit, jak nosit ešusy na jídlo. Dáme si pláštěnky, abychom nebyli mokří...Dáme si pláštěnky, abychom nebyli mokří... Fénixové a jejich abstraktní zdravoťák - zatím ve fázi stavění.Fénixové a jejich abstraktní zdravoťák - zatím ve fázi stavění.
Ááááá jlůfakj ůfjlůkas... Cestovatel se snaží domluvit s domorodcem 😃Ááááá jlůfakj ůfjlůkas... Cestovatel se snaží domluvit s domorodcem 😃 Néééé, rozbila se nám mohyla.Néééé, rozbila se nám mohyla. Snad jim někdo tu mohylu pomůže opravit.Snad jim někdo tu mohylu pomůže opravit. Lucinka při zatloukání kolíků na lavičky.Lucinka při zatloukání kolíků na lavičky. Povedlo se! Pomohli nám 😃Povedlo se! Pomohli nám 😃 Bezpečnost především.Bezpečnost především.
Domorodý madagaskarský kmen má zpět svou mohylu.Domorodý madagaskarský kmen má zpět svou mohylu. Umělecké foto. Made by KájaUmělecké foto. Made by Kája Šneček máááá narozeninyyyy.Šneček máááá narozeninyyyy. Nekončící řada stále přeje.Nekončící řada stále přeje. Popřáli i ti, kteří drželi mlčku 😁Popřáli i ti, kteří drželi mlčku 😁 Vlajková četa.Vlajková četa.
Jakub se snaží zamaskovat jako domorodec.Jakub se snaží zamaskovat jako domorodec. Zamaskované Sojky.Zamaskované Sojky. Džiii a jeho motýl (nevěřili byste, že ho nalákal na čokoládu  😄)Džiii a jeho motýl (nevěřili byste, že ho nalákal na čokoládu 😄) Annča a její taneček.Annča a její taneček. Táborák.Táborák. Pohodička u táboráku.Pohodička u táboráku.
Naši kytaristi. I Ježko nám přijel zahrát.Naši kytaristi. I Ježko nám přijel zahrát. Ryboušci.Ryboušci. Karolínka s Bětuškou.Karolínka s Bětuškou. Kolotoč pro malé, v obložení Kolotoč pro malé, v obložení "starých". #selfie#selfie "Heeej Killere, někdo ti krade kolo..."
zpět do galerie další strana alba přehrát album
logo_webu