hlavicka
zpět do galerie další strana alba přehrát album

Album - 2018 Závěrečný víkend Rybaříků

Po náročné a několikatikilometrové jízdě jsme dojeli z dalekých Mikulčic na moravskou Po náročné a několikatikilometrové jízdě jsme dojeli z dalekých Mikulčic na moravskou "Špicu" :-) Výdech po dlouhé jízdě.Výdech po dlouhé jízdě. Pohodička u vody.Pohodička u vody. Usměvavá Elinka.Usměvavá Elinka. Natálka jde zkusit vodu.Natálka jde zkusit vodu. Nebyla moc teplá...Nebyla moc teplá...
Alespoň nohy si holky namočily.Alespoň nohy si holky namočily. Sestřenice Pája s Týnou.Sestřenice Pája s Týnou. I kluci si namočili nohy.I kluci si namočili nohy. Elinka bublifukuje.Elinka bublifukuje. Snaha o největší bublinu.Snaha o největší bublinu. Saša háže žabičky.Saša háže žabičky.
Elinka je malá... ale má děsivé pohledy :-DElinka je malá... ale má děsivé pohledy :-D Pája s Luckou se také snaží o největší bublinu.Pája s Luckou se také snaží o největší bublinu. Holky popošly ještě kousek dál.Holky popošly ještě kousek dál. :-D:-D Saša - jediný otužilec.Saša - jediný otužilec. Když už jsme byli v Moravské, tak jsme si zajeli na tu nejlepší zmrzlinu :-)Když už jsme byli v Moravské, tak jsme si zajeli na tu nejlepší zmrzlinu :-)
Byla výborná.Byla výborná. Zbytek účastníků (někteří již museli domů).Zbytek účastníků (někteří již museli domů). Zbyňa.Zbyňa. Killer na vše dohlíží shora.Killer na vše dohlíží shora. Příprava na cestu za pizzami.Příprava na cestu za pizzami. Pája hledá nápovědu, kde se pizzy ukrývají, v tom vláčku ale asi ne :-DPája hledá nápovědu, kde se pizzy ukrývají, v tom vláčku ale asi ne :-D
"Sášó? Co jsi si to koupil? A nám nedáš?" ...co udělá jedna kofola :-D Kafíčko.Kafíčko. Zastávka u Kyjovky.Zastávka u Kyjovky. :-):-) Lůca s Natkou.Lůca s Natkou. Nádherné photo zapadajícího slunce.Nádherné photo zapadajícího slunce.
Davko a jeho kontejnery.Davko a jeho kontejnery. Toto se přesně stane, když je nechá člověk chvíli bez dozoru :-D divím se, že mi to žehlicí prkno nepřinesli na klubovnu.Toto se přesně stane, když je nechá člověk chvíli bez dozoru :-D divím se, že mi to žehlicí prkno nepřinesli na klubovnu. Davča na houpačce.Davča na houpačce. Saša.Saša. Lůca s Annčou - velké motorkářky.Lůca s Annčou - velké motorkářky. Pohodička na klubovně.Pohodička na klubovně.
zpět do galerie další strana alba přehrát album
logo_webu