hlavicka
zpět do galerie přehrát album

Album - 2018 X.okresní Jamboree

Tak to jsou naše rádkyně družinek.Tak to jsou naše rádkyně družinek. Seznamovací hry.Seznamovací hry. Elinka je konečně ta nejvyšší :-DElinka je konečně ta nejvyšší :-D Máchání nožek v bazénu.Máchání nožek v bazénu. Ondra zkouší sprchu... kdyby se někdo ptal, tak my nevíme, co s ní je špatně :-D Funguje a vždy fungovala, tak, jak má :-DOndra zkouší sprchu... kdyby se někdo ptal, tak my nevíme, co s ní je špatně :-D Funguje a vždy fungovala, tak, jak má :-D První větší úraz.První větší úraz.
Pro slabší povahy - raději nekoukat.Pro slabší povahy - raději nekoukat. Ranní hygiena.Ranní hygiena. Alergická Maruška - sama můžu potvrdit, že vysmrkala alespoň čtyři balíčky kapesníčků :-)Alergická Maruška - sama můžu potvrdit, že vysmrkala alespoň čtyři balíčky kapesníčků :-) Nástup.Nástup. Killerovi byla předána cena Jihomoravského kraje za rozvoj skautingu v kraji - dle jeho slov: Killerovi byla předána cena Jihomoravského kraje za rozvoj skautingu v kraji - dle jeho slov: "To jsem opravdu nečekal." (nemyšleno ironicky) :-D A tady ho máme i s cenou.A tady ho máme i s cenou.
Maruška rozdává sušenky.Maruška rozdává sušenky. Dopolední hry.Dopolední hry. Ondra a jeho kytárka.Ondra a jeho kytárka. Sourozenci Solničkovic.Sourozenci Solničkovic. Kája si dává odpolední šlofíček.Kája si dává odpolední šlofíček. Tady se hrají karty.Tady se hrají karty.
Holky ze Sojek.Holky ze Sojek. Kulíšci.Kulíšci. Kulíšci užívají vody.Kulíšci užívají vody. Tvořivé dílničky.Tvořivé dílničky. Šmudla s Májou ve fotokoutku.Šmudla s Májou ve fotokoutku. Tvorba přívěsků.Tvorba přívěsků.
Davča s Kájou.Davča s Kájou. A v Mikulčicách nezaprší a nezaprší...A v Mikulčicách nezaprší a nezaprší... Natálka s Annčou.Natálka s Annčou. Rybouši.Rybouši.
zpět do galerie přehrát album
logo_webu