hlavicka
zpět do galerie přehrát album

Album - 2017 Intercamp Německo

Stavba stanů.Stavba stanů. Tak toto je naše tábořiště, zachvíli se zaplní skautíkama z celého světa.Tak toto je naše tábořiště, zachvíli se zaplní skautíkama z celého světa. Ropčovi to jde :-DRopčovi to jde :-D Tady jsme se utábořili my.Tady jsme se utábořili my. Tábořiště skautů z Německa.Tábořiště skautů z Německa. Tvoření potisku na trička.Tvoření potisku na trička.
Ropča a jeho krásné tričko.Ropča a jeho krásné tričko. Odpolední pohodička.Odpolední pohodička. Průvod skautů.Průvod skautů. Naše výprava. Moc nás nejelo, ale příští rok to napravíme ;-)Naše výprava. Moc nás nejelo, ale příští rok to napravíme ;-) Ještě foto i s Killerem.Ještě foto i s Killerem. Nástup.Nástup.
Ondro, pořádně ho drž.Ondro, pořádně ho drž. Ještě i Ondra přelézá.Ještě i Ondra přelézá. Pořádně se soustřeďte.Pořádně se soustřeďte. Kůň?! A na baráku?! Hlavou dolů?! To jsou mi věci :-)Kůň?! A na baráku?! Hlavou dolů?! To jsou mi věci :-) Ondrášek.Ondrášek.
4déčko - David, Drak, Dak, DRAVEC!!!4déčko - David, Drak, Dak, DRAVEC!!! Oběééd.Oběééd. Ropčova maličkost.Ropčova maličkost. Odpočinek uprostřed cesty.Odpočinek uprostřed cesty.
Kačenka.Kačenka. Kampak se ta Kačka poděla?Kampak se ta Kačka poděla? Palačinky.Palačinky. Jdeme se rozdělit.Jdeme se rozdělit. Skautský koncert.Skautský koncert.
zpět do galerie přehrát album
logo_webu