hlavicka
zpět do galerie předchozí strana alba další strana alba přehrát album

Album - 2017 Tábor Polnička

Příprava na rozcvičku, všichni se vyspali do růžova.Příprava na rozcvičku, všichni se vyspali do růžova. Nemo to zalomil :-DNemo to zalomil :-D Kačka, Natka a Lucka.Kačka, Natka a Lucka. Výprava na horu Asgard.Výprava na horu Asgard. Prasátko Zbyňďa.Prasátko Zbyňďa. Silák Maty.Silák Maty.
Další vyceněné zoubky.Další vyceněné zoubky. Krasavci.Krasavci. Vlajku vztyč...Vlajku vztyč... Nějak se k nám zatoulali Tři králové.Nějak se k nám zatoulali Tři králové. Tři králové s Fandou.Tři králové s Fandou. Malý Plamínek s Danuškou.Malý Plamínek s Danuškou.
Kačenka a Sašenka.Kačenka a Sašenka. Ohnivec Brouk.Ohnivec Brouk. Plamínek nám hraje na ukulele.Plamínek nám hraje na ukulele. Ryboušci.Ryboušci. Prušánky na nástupu.Prušánky na nástupu. Mikulčice na nástupu.Mikulčice na nástupu.
Kuchařinky.Kuchařinky. Loď postavená z dětí.Loď postavená z dětí. Netřeba slov...Netřeba slov... Razítkování.Razítkování. Ukázka bojového sportu.Ukázka bojového sportu. Ááá, někomu letěl stan... asi neměl uklizené.Ááá, někomu letěl stan... asi neměl uklizené.
#Selfie.#Selfie. Holky řežou.Holky řežou. Tady se taky řeže... ale Kája s Brumíkem mají nějaké ztížené podmínky :-)))Tady se taky řeže... ale Kája s Brumíkem mají nějaké ztížené podmínky :-))) Tak kam se vydáme nejdříve?Tak kam se vydáme nejdříve? Výlet do Zoo v Jihlavě.Výlet do Zoo v Jihlavě. Bratránci.Bratránci.
Elinka s Kačenkou.Elinka s Kačenkou. Krišpa si měří rozpětí svých křídel.Krišpa si měří rozpětí svých křídel. Večerní zpívání s kytarou.Večerní zpívání s kytarou. Oddílové foto - Pelyrocho mladší.Oddílové foto - Pelyrocho mladší. Oddílové foto - Pelyrocho starší.Oddílové foto - Pelyrocho starší. Oddílové foto - Rybaříci.Oddílové foto - Rybaříci.
zpět do galerie předchozí strana alba další strana alba přehrát album
logo_webu