hlavicka
zpět do galerie další strana alba přehrát album

Album - 2017 Tábor Polnička

Posádko, vyplouváme!Posádko, vyplouváme! Nejmladší a nejmenší viking - Gabrielek.Nejmladší a nejmenší viking - Gabrielek. Trošku starší a větší vikingové - Mikro a Štěpi.Trošku starší a větší vikingové - Mikro a Štěpi. Poklekněte, přichází král.Poklekněte, přichází král. Vlajkonoš a královská stráž.Vlajkonoš a královská stráž. A tady je :-)A tady je :-)
Král a jeho jarlové.Král a jeho jarlové. Představení vikingských jarlů.Představení vikingských jarlů. Teď se všichni podíváme do foťáku, jo? Sýýýýr!Teď se všichni podíváme do foťáku, jo? Sýýýýr! Jarlové.Jarlové. Vikingové z Rybaříků a Pelyrocha.Vikingové z Rybaříků a Pelyrocha. Vikingové ze Sojek.Vikingové ze Sojek.
Všichni nabóóók, ať vás Ropča netrefí.Všichni nabóóók, ať vás Ropča netrefí. Fůůůj, tam mám opravdu strčit ruku?Fůůůj, tam mám opravdu strčit ruku? Kája s Jindrou, staví lodičky z papíru.Kája s Jindrou, staví lodičky z papíru. Souboj v páce, Natka vs. Julča.Souboj v páce, Natka vs. Julča. Jaké máme šikovné chlapy, postavili nám nové sprchy :-)Jaké máme šikovné chlapy, postavili nám nové sprchy :-) Bětka vzhůru nohama.Bětka vzhůru nohama.
Kuchařinka Jenda.Kuchařinka Jenda. Večerní mytí noh v podání Fénixů.Večerní mytí noh v podání Fénixů. Nátálka s Lucinkou.Nátálka s Lucinkou. Ježek... nejspíš svolává na nástup.Ježek... nejspíš svolává na nástup. Vaření obědu.Vaření obědu. Královna má narozeniny.Královna má narozeniny.
Elinka a Zubík.Elinka a Zubík. Soutež.Soutež. Lem blim blam - nejotravnější písnička tábora... (všichni účastníci určitě pochopí :-D)Lem blim blam - nejotravnější písnička tábora... (všichni účastníci určitě pochopí :-D) Ježek - hlavní ochutnávač.Ježek - hlavní ochutnávač. Čtecí kroužek.Čtecí kroužek. Rychlá porada u kamen.Rychlá porada u kamen.
Formace želva a meč jménem Radovan.Formace želva a meč jménem Radovan. Kačenka a Honzulka.Kačenka a Honzulka. Zdatní vikingští bojovníci.Zdatní vikingští bojovníci. Elinka.Elinka. Všichni vikingové pohromadě.Všichni vikingové pohromadě. Král se svým brzy uneseným synem.Král se svým brzy uneseným synem.
zpět do galerie další strana alba přehrát album
logo_webu