hlavicka
zpět do galerie přehrát album

Album - 2017 Jarní výprava do Třebíče

Saša na mobilu.Saša na mobilu. Dravec na mobilu.Dravec na mobilu. I Buchta... ti dnešní skauti :-)I Buchta... ti dnešní skauti :-) Nejmladší člen naší výpravy - nezapomenutelný Maty.Nejmladší člen naší výpravy - nezapomenutelný Maty. Honzulka a Ropísek.Honzulka a Ropísek. Téměř celá výprava, už jsme skoro na místě.Téměř celá výprava, už jsme skoro na místě.
"No to snad nemyslí ti třebíčští skauti vážne... takový nepořádek, jsme vůbec správně?" - to byla naše první otázka, jenom co jsme dorazili :-D Killer se hned pustil do úklidu.Killer se hned pustil do úklidu. Pořádně se všichni najíst, ještě máme celý den před sebou.Pořádně se všichni najíst, ještě máme celý den před sebou. Cesta do Alternátora (zábavního centra).Cesta do Alternátora (zábavního centra). Tak to jsme my.Tak to jsme my. Mikráč.Mikráč.
Sáso, šlapej.Sáso, šlapej. Kluci šlapeme, šlapeme.Kluci šlapeme, šlapeme. Velikáni.Velikáni. Pokud chcete, vy velcí projít, musíte se sklonit, jinak se do klubovny nedostanete.Pokud chcete, vy velcí projít, musíte se sklonit, jinak se do klubovny nedostanete. Trošku nám pršelo.Trošku nám pršelo. Třebíčští vodní skautíci.Třebíčští vodní skautíci.
Čas na společenské hry.Čas na společenské hry. "A Killere, můžeme si objednat pizzu?" Ti jediní človíčci na náměstí, tak to jsme my - fotka pořízená pomocí kamery na náměstí pro splnění úkolu do geocachingu.Ti jediní človíčci na náměstí, tak to jsme my - fotka pořízená pomocí kamery na náměstí pro splnění úkolu do geocachingu.
zpět do galerie přehrát album
logo_webu