hlavicka
zpět do galerie další strana alba přehrát album

Album - 2017 Rádci na Polničce

Čekání na vlak do Žďáru. Všichni se už těšíme :-)Čekání na vlak do Žďáru. Všichni se už těšíme :-) Malá zastávka na Pilské.Malá zastávka na Pilské. Ropča zkouší vodu, jak si pamatuji, nebyla moc teplá...Ropča zkouší vodu, jak si pamatuji, nebyla moc teplá... Dži nám kope provizorní ledničku.Dži nám kope provizorní ledničku. Ondra si už zvládl postavit přístřešek.Ondra si už zvládl postavit přístřešek. Kája - hlavní kuchtík.Kája - hlavní kuchtík.
Než se nám uvaří oběd, tak si zazpíváme.Než se nám uvaří oběd, tak si zazpíváme. Pyroman Víťa.Pyroman Víťa. Frisbee.Frisbee. No není tady krásně?No není tady krásně? Naše Chajdaloupka - sem se uklízí tábor.Naše Chajdaloupka - sem se uklízí tábor. Že by někdo šel okusit Sázavu?Že by někdo šel okusit Sázavu?
Otužilci.Otužilci. Kačenka rozdělává oheň, abychom si mohli udělat večeři.Kačenka rozdělává oheň, abychom si mohli udělat večeři. Ondra, právě vylezený ze Sázavy.Ondra, právě vylezený ze Sázavy. Takto se sušíme my!Takto se sušíme my! Sázava.Sázava. Glombi si vychutnává rohlík s kečupem.Glombi si vychutnává rohlík s kečupem.
Kačenka s opečeným maršmelounem.Kačenka s opečeným maršmelounem. Večerní pohodička.Večerní pohodička. Chill u ohně.Chill u ohně. Oluša vyspává.Oluša vyspává. Chajdaloupka ještě jednou.Chajdaloupka ještě jednou. Náš táborový plac.Náš táborový plac.
Už balíme... ten jeden den to bylo opravdu málo, ještěže se sem za pár dní vracíme a rovnou na tři týdny :-)Už balíme... ten jeden den to bylo opravdu málo, ještěže se sem za pár dní vracíme a rovnou na tři týdny :-) Ondra už má taky zabaleno.Ondra už má taky zabaleno. Kačka s Pájou.Kačka s Pájou. A Maty, na co máš tu pánvičku?A Maty, na co máš tu pánvičku? Ale pozor, to nejlepší na konec...Ale pozor, to nejlepší na konec... ...no ano, jsou to oně......no ano, jsou to oně...
...palačinkyyyy!!!!...palačinkyyyy!!!! Víťa vyhrál první palačinku.Víťa vyhrál první palačinku. Oluša to má s donáškou až do postele :-)Oluša to má s donáškou až do postele :-) Tak to jsme my, sešlo se nás docela dost - na to, že jsme výpravu plánovali narychlo :-DTak to jsme my, sešlo se nás docela dost - na to, že jsme výpravu plánovali narychlo :-D Maty je smutný, že už musíme domů.Maty je smutný, že už musíme domů. "Eliško, víš, že ta sedačka není jenom pro Tebe?"
zpět do galerie další strana alba přehrát album
logo_webu